معرفی مطب و مراکز درمانی محل کار دکتر آناهیتا رضایی

در این مطلب می توانید با مطب شخصی و مراکز درمانی محل کار دکتر آناهیتا رضایی آشنا شوید.

مطب شرق تهران دکتر آناهیتا رضایی

 این مطب در بزرگراه رسالت , خیابان بنی هاشم، چهارراه بنی هاشم - خیابان رحیمی کلور - پ 25/3 واحد 3 واقع است و روزهای یکشنبه از ساعت 14 تا 20 می توانید برای نوبت دهی اقدام کنید. برای دریافت نوبت حضوری، تلفنی یا آنلاین از مطب می توانید با شماره 09364362623 تماس بگیرید.

 هرگونه تغییر آدرس مطب در سایت رسمی دکتر آناهیتا رضایی اعلام خواهدشد.

مطب غرب تهران دکتر آناهیتا رضایی

مطب شخصی دکتر آناهیتا رضایی در حال حاضر در آدرس فلکه دوم صادقیه، خیابان سایه، خیابان تقدیری، پلاک 10 واحد 8 طبقه سوم قرار دارد. برای دریافت نوبت حضوری، تلفنی یا آنلاین از مطب می توانید با شماره 09197124497 تماس بگیرید.

هرگونه تغییر آدرس مطب در سایت رسمی دکتر آناهیتا رضایی اعلام خواهدشد.

بیمارستان حضرت فاطمه دماوند

بیمارستان حضرت فاطمه دماوند در محیطی آرام و با رعایت اصول بهداشتی و بیمارستانی سالهاست به ارائه خدمت به مردم شهرستان دماوند فعال بوده است و در سال 1400 از بیمارستان خیریه به یکی از بیمارستان های دولتی زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تبدیل شده است.


تمام تلاش من در این بیمارستان ویزیت و مشاوره بیماران به نحوه احسن و کمک به  تشکیل دپارتمان روانشناسی با بهره گیری از روانشناسان زبده و با تجربه برای استفاده مراجعین از خدمات درمان های غیر دارویی است .

انجمن اوتیسم ایران

انجمن اوتیسم ایران یک NGO فعال و کارآمد هست که تعداد بسیار زیادی از کودکان دارای اختلال طیف اوتیسم رو در سراسر ایران پوشش می دهد و با دعوت از متخصصان روانپزشکی ، کاردرمان گران و گفتار درمانان و روانشناسان در جهت آموزش خانواده ها و کمک به توانبخشی کودکان و نوجوانان  دارای این اختلال تلاش های چشمگیر کرده 
همین طور در جهت شناساندن این اختلال به جامعه تعاملات خوب با صدا و سیما داشته 
و برای کمک به جامعه دارای این اختلال و خانواده ها با دولت و مجلس جلسات متعدد دارد مخصوصا کسب مجوز و شروع  ساخت مرکز جامع اوتیسم در منطقه ۲۲ از بزرگترین اقدامات خوب این انجمن بوده بوده است .

بنده از حدود سال 1392 با انجمن اوتیسم ایران در ویزیت روانپزشکی و آموزش خانواده ها در حد امکان  همکاری داشته ام

کلینیک تخصصی طب پیشگیری و ارتقای سلامت جامعه

این کلینیک با مدیریت آقای دکتر رضازاده متخصص پزشکی اجتماعی و رییس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی فعالی می کند.

کلینیک تخصصی طب پیشگیری و ارتقای سلامت جامعه به مردم خوب کشور مخصوصا تهران کمک می کند که قبل از بروز بیماری و نیاز به صرف هزینه های هنگفت درمانی با تغییر الگوهای زندگی و یا کشف علائم پیش بیماری به سلامت جسمی و روانی جامعه بیشتر توجه کرده و با داشتن سالهای بانشاط کودکی و جوانی و سالمندی از عمری که خداوند برایمان در نظر گرفته است بهترین بهره را ببریم .
روزهای چهارشنبه در این کلینیک در خدمت هموطنان گرامی هستم

اطلاعات نوبت دهی و ساعات کاری

در قسمت زیر اطلاعات نوبت دهی را می توانید مشاهده کنید

مطب شرق تهران دکتر آناهیتا رضایی

آدرس:

بزرگراه رسالت , خیابان بنی هاشم، چهارراه بنی هاشم - خیابان رحیمی کلور - پ 25/3 واحد 3 - روزهای یکشنبه از ساعت 14 تا 20

شماره تماس:

مطب غرب تهران دکتر آناهیتا رضایی

آدرس:

فلکه دوم صادقیه خیابان سایه خیابان تقدیری پلاک 10 طبقه سوم واحد 8 - روزهای حضور در مطب : شنبه ها و دوشنبه ها از ساعت 14 تا 20

شماره تماس:

دکتر آناهیتا رضایی در کلینیک تخصصی طب پیشگیری و ارتقای سلامت جامعه

آدرس:

تهران، بلوار کشاورز، خیابان شهید کبکانیان، بن بست فرگاه، پلاک 14، طبقه سوم، واحد - روز های چهارشنبه

شماره تماس:

بیمارستان حضرت فاطمه دماوند

آدرس:

تهران - شهرستان دماوند - میدان 17 شهریور - خیابان روح افزا - روبروی شهرداری - روزهای سه شنبه

شماره تماس: